понеділок, 23 листопада 2020 р.

В Україні почала діяти Урядова консультаційна лінія з питань безпеки дітей в Інтернеті – 1545*3 (1545, далі обрати 3)

 Інформаційно-комунікаційні засоби стали невід’ємною складовою життя людей у всіх сферах діяльності. Незважаючи на безумовно позитивну роль сучасних комунікаційних засобів та Інтернету, існують певні ризики у використанні інформаційних технологій.

    Особливу небезпеку незахищений інформаційний простір приховує для дітей, які  все більше користуються Інтернетом, зокрема, для навчання, спілкування з однолітками. Інтернет може містити інформацію агресивного чи соціально небезпечного змісту, наприклад, спілкування з незнайомими людьми з небажаними наслідками, небезпечні зустрічі з ними в реальності; спонукання до насильства, агресії, підбурювання нетерпимого ставлення до інших.

    З 15 вересня в Україні почала працювати Урядова консультаційна лінія з питань безпеки дітей в Інтернеті – 1545*3 (далі обрати 3). Лінія створена з метою підвищення рівня обізнаності, а також для запобігання та навчання реагування на ризики, з якими діти можуть зіткнутися в Інтернеті.

    Зателефонувати та отримати консультацію може кожен, хто цікавиться питаннями захищеності дитини в інтернеті. Консультанти лінії 1545*3  працюють цілодобово та надають інформацію щодо безпечної поведінки в цифровому середовищі для запобігання насильству, порушенню прав та іншим зловживанням в інтернеті, а також щодо шляхів реагування на негативний онлайн-досвід.


Немає коментарів:

Дописати коментар