четвер, 15 червня 2023 р.

Як дітям уникнути неприємностей в інтернеті?

​​

За результатами досліджень, 44,8% дітей віком 6-17 років через сором або незнання, куди звертатися, не поділилися з дорослими конфліктною ситуацією, що трапилася з ними в інтернеті.

Громадська організація Stop_sexтинг запустила освітній портал для дітей та підлітків, щоб вони змогли ознайомитися з темою онлайн-ризиків та зрозуміли, як себе захистити.

📋Підлітки у простій та доступній формі дізнаються, як діяти, коли їх шантажують або просять надіслати відверті фото і відео, чи можна згодом видалити ці небажані матеріали з інтернету. На сайті є чіткий алгоритм дій для дитини та контакти для допомоги.

🧒👶🏼Контент розділений за віком: короткометражний фільм про безпеку в інтернеті «Онлайн-секрети Open Kids» для підлітків та мультфільм «Хаппі та її суперсила» для молодших.

🕹️На платформі є інтерактивні ігри, де можна пограти — опинитися у кімнаті підлітка, який постраждав від спілкування в інтернеті, простежити його досвід та спільно вирішити, що робити далі. Натискайте кнопку «Грати» та завантажуйте першу у світі віртуальну реальність про безпеку дітей в інтернеті «(Не)дитячі онлайн-стосунки».

Немає коментарів:

Дописати коментар